Imieniny: Zenobii Przemyslawa

Wybory samorządowe 2014


wiadomości Z regionu

Dołącz do nas

Konkurs

Get Adobe Flash player

Wiadomości

cmentarze

Dwie ofiary pożaru w Rumi

Dwie osoby zginęły w pożarze domu jednorodzinnego przy ulicy Piłsudskiego w Rumi.

Do pożaru doszło w środę około godz. 20:00 w domu jednorodzinnym przy ul. Piłsudskiego w Rumi. Z ogniem walczyły cztery zastępy straży pożarnej. W pożarze zginęły dwie osoby: 41-letnia kobieta i 66-letni mężczyzna. T [ … ]

 

Czołowe zderzenie w Dziemianach. Kierowca na podwójnym gazie

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w środę rano na drodze wojewódzkiej nr 235 pomiędzy Dziemianami a Kaliszem. Czołowo zderzyły się dwa samochody. Kierowca jednego z nich miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło w środę po godz. 7:00 na drodze wojewódzk [ … ]

 

Śmiertelny wypadek w Rekowie Dolnym. Nie żyją trzy osoby

Trzy osoby zginęły w wypadku samochodowym, do którego doszło we wtorek wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 216 w Rekowie Dolnym.

Do wypadku doszło około godz. 20:00 w Rekowie Dolnym. 41-letni kierowca samochodu osobowego marki volvo jadący od strony Pucka nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Pol [ … ]

 

Kobieta z trzema promilami za kierownicą peugeota

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miała 27-letnia kobieta, która została zatrzymana do kontroli drogowej.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w Zblewie. 27-letnia kobieta kierująca peugeotem została zatrzymana do kontroli drogowej. Okazało się, że kobieta była pijana. Alkomat wyka [ … ]

 

Cysterna z paliwem przewróciła się na krajowej "szóstce"

Przez kilka godzin droga krajowa nr 6 w okolicach Lęborka była całkowicie zablokowana. Cysterna przewożąca benzynę i olej napędowy przewróciła się na bok.

Do wypadku cysterny doszło w poniedziałek przed godziną 9:00 na drodze krajowej nr 6 w miejscowości Leśnice w powiecie lęborskim. Cysterna przew [ … ]

 

Śmiertelny wypadek w Piasecznie. Nie żyje trzech młodych mężczyzn

Trzy osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w niedzielę na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Piaseczno. Kierowca samochodu marki volkswagen golf podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył betonowy przepust wodny.

Do wypadku doszło w niedziel [ … ]

 

23-latek ukradł toyotę w Kiełpinie

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 23-letniemu mężczyźnie, który ukradł w Kiełpinie Toyotę Avensis o wartości 100 tys. złotych. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Kartuz.

Do kradzieży samochodu doszło w nocy z 7 na 8 października. 23-latek włamał się do samochodu, a następnie u [ … ]

 

Powiat sławieński: Śmiertelny wypadek w Marszewie. Nie żyją dwie młode kobiety. Kierowca z promilami

Dwie młode kobiety zginęły, a jedna została ranna w wypadku, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Marszewo w powiecie sławieńskim. Samochód kierowany przez pijanego mężczyznę uderzył w drzewo.

Do tragedii doszło w niedzielę około godz. 0:20 w Marszewie w powiecie sławieńs [ … ]

 

Wypadek w powiecie nowodworskim. Auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba ranna

Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło w miejscowości Gozdawa w powiecie nowodworskim. Kierowca mercedesa uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło w piątek po godz. 6:00 w miejscowości Gozdawa w powiecie nowodworskim. 58-letni kierowca mercedesa na skrzyżowaniu dróg wjechał do rowu i [ … ]

 

Poważny wypadek w Wyczechowie na DK nr 20. Zderzyły się trzy samochody

Jedna osoba została poważnie ranna w wypadku samochodowym, do którego doszło w środę w Wyczechowie w powiecie kartuskim. Na drodze krajowej nr 20 zderzyły się trzy samochody. Jeden z kierowców został ciężko ranny.

Do wypadku doszło w środę po godz. 13:00 w Wyczechowie na drodze krajowej nr 20. Ki [ … ]

 


Strona 1 z 61
Usługi pogrzebowe  Gdańsk  Wypadek  Liga na żywo  noclegi zakopane  transmisja  chwyty gitarowe