Imieniny: Irmy Jozefa
wiadomości Sopot

Dołącz do nas

Wiadomości

cmentarze

Szaleńczy rajd po Monciaku w Sopocie. 22 osoby ranne

22 osoby zostały ranne, w tym trzy ciężko po szaleńczym rajdzie w Sopocie. Mężczyzna wjechał samochodem osobowym na Monciak i molo raniąc wiele osób.

Do dramatu doszło w sobotę po godz. 23:00 w Sopocie. Rozpędzona honda wjechała na zatłoczony Monciak raniąc ludzi. Kierowca dojechał do bramek przed [ … ]

 

Sopot: Groziła mężowi nożem, że go zabije

66-latka groziła mężowi nożem, że go zabije. Do zdarzenia doszło w jednym z sopockich mieszkań. Kobieta usłyszała zarzut kierowania gróźb karalnych za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Sopocie. O awanturze małżeństwa policję zaalarmowali sąsiedzi. P [ … ]

 

Sopot: Pijany kierowca przewoził autokarem grupę turystów

Sopoccy funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który mając ponad pół promila alkoholu w organizmie kierował autokarem wycieczkowym.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę autobusu turystycznego, który przewoził dwudziestosiedmioosobową grupę na [ … ]

 

Sopot: Znaleźli portfel i oddali go policjantom

Dwóch 15-latków przyniosło na policję znaleziony portfel z pieniędzmi i dokumentami. Chłopcy znaleźli rzeczy na ul. Bohaterów Monte Cassino w Sopocie.

Tydzień temu na komendę w Sopocie zgłosiło się dwóch 15-latków ze znalezionym portfelem. Na podstawie dokumentów, które były w portfelu funkcjonar [ … ]

 

Sopot: Pijany mężczyzna wiózł syna na basen

Dzięki akcji "Alkohol" sopoccy policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który wiózł swojego syna na basen. 45-latek miał prawie 1,7 promila alkoholu. 

Podczas niedzielnej akcji "Alkohol" policjanci z Sopotu zatrzymali do kontroli drogowej 45-letniego mężczyznę, który podróżował ze swoim siedmiole [ … ]

 

Sopot: Złodziej okularów w rękach policji

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 48-letniemu mężczyźnie, który ukradł okulary przeciwsłoneczne. Wartość skradzionych okularów wyniosła 1500 złotych.

We wtorek po godz. 16:30 w jednym z lokali przy ul. Pułaskiego w Sopocie mężczyzna ukradł okulary przeciwsłoneczne. Złodziej wykorzystał sytuację [ … ]

 

Sopot: Mężczyzna okradł dwie kobiety. Udaje, że chce rozmienić pieniądze i ucieka

Funkcjonariusze z Sopotu poszukują złodzieja, który w poniedziałek okradł dwie kobiety. Mężczyzna wchodził do sklepów pod pretekstem rozmienienia pieniędzy, pokazywał banknot, który chce rozmienić i uciekał zabierając go wraz z tymi, które dostawał na wymianę.

Mężczyzna wszedł do jednego ze sklep [ … ]

 

Jak dojechać na TOP Trendy Sopot Festival - parkingi

Email Drukuj

W piątek  30 maja w Operze Leśnej w Sopocie rozpocznie się Sopot TOPTrendy 2014. Jak dojechać, gdzie zaparkować? Podpowiadamy Państwu.

W przeddzień festiwalu w regionach Opery Leśnej zmieni się organizacja ruchu drogowego, kierowców prosi się o przestrzeganie znaków. Jeden kierunek ruchu będzie o [ … ]

 

Wyniki głosowania do europarlamentu 2014 - miasto Sopot - Wybory

Email Drukuj
Oficjalne Wyniki Wyborów 2014 - miasto Sopot

 

Nr listy Nazwa Liczba głosów na listy % głosów ważnych 1 Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
116
0.88 2 Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy
122
0.92 3 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokr [ … ]
Poprawiony: wtorek, 27 maja 2014 07:37
 

Sopot: 24-latek usłyszał zarzut zabójstwa

Kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi 24-letniemu mężczyźnie, który jest podejrzany o zabójstwo 28-latka. Sopoccy funkcjonariusze zabezpieczyli nóż, którym prawdopodobnie jest narzędziem zbrodni.

Do tragedii doszło w nocy z czwartku na piątek po godz. 1:20 w jednym z mieszkań w Sopocie. Poli [ … ]

 


Strona 1 z 11
Usługi pogrzebowe  Gdańsk  Wypadek  Liga na żywo  noclegi zakopane  transmisja  chwyty gitarowe