Imieniny: Bartosza Feliksa
wiadomości Gdańsk

Dołącz do nas

Wiadomości

cmentarze

Poranny wypadek na Spacerowej w Gdańsku

Młody mężczyzna został ranny w wypadku, do którego doszło rano na ul. Spacerowej w Gdańsku. Kierowca smarta z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym peugeotem.

Do wypadku doszło w środę około godz. 5:00 na ulicy Spacerowej w Gdańsku. 22-letni kierow [ … ]

 

Zabójstwo na gdańskich Siedlcach. 38-latek usłyszał zarzuty

38-letni mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa 65-letniego mieszkańca Siedlec. Do tragedii doszło w minioną sobotę w jednym z mieszkań na gdańskich Siedlcach.

Przybyła na miejsce policja znalazła ciało 65-letniego mężczyzny. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby, które mogły [ … ]

 

Misterium Męki Pańskiej przejdzie ulicami Gdańska - 18.04.2014

Już po raz dziewiąty ulicami Gdańska przejdzie Droga Krzyżowa - Misterium Męki Pańskiej. Ta inscenizacja to niezwykła historia jaka odbyła się przed niemal 2000 laty i teraz aby to uwiecznić na ulicach Gdańska jest grana przez aktorów.

Cała ceremonia rozpocznie się w Wielki Piątek przed Dworem Artu [ … ]

 

Gdańsk: 48-latka wyłudziła 12,5 tys. zł.

Policjanci z Gdańska zatrzymali 48-letnią mieszkankę Elbląga, która pod koniec 2013 roku na jednej z ulic Gdańska zaczepiał starsze małżeństwo i podając się za członka rodziny wyłudziła od nich 12,5 tys. złotych.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego roku w Gdańsku. 48-letnia kobieta zaczepiła sta [ … ]

 

Zabójstwo na gdańskich Siedlcach, 4 osoby zatrzymane

Cztery osoby zatrzymała policja w związku z zabójstwem 65-letniego mężczyzny w Gdańsku. Do tragedii doszło w sobotę po południu w jednym z mieszkań na gdańskich Siedlcach.

Na miejsce zbrodni przybyła policja i biegły z zakresu medycyny sądowej. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano trzy osoby podejr [ … ]

 

Gdańska Droga Krzyżowa

W piątek po raz dziewiąty odbędzie się "Gdańska Droga Krzyżowa" organizowana przez Klasztor Ojców Dominikanów. Droga Krzyżowa rozpocznie się o godz. 19:00 pod Zieloną Bramą i przejdzie ulicami: Długi Targ, Długa, Tkacka, Kołodziejska, Węglarska, Pańska, Podmłyńska, Wielkie Młyny, Rajska, Gnilna, Ł [ … ]

 

Gdańsk: Pożar mieszkania na ul. Traugutta

Trzy zastępy straży pożarnej wyjechały w środę do pożaru mieszkania w kamienicy przy ulicy Traugutta w Gdańsku. Ogień pojawił się na drugim piętrze budynku. Lokatorzy zdołali szybko opuścić kamienicę.

Poszkodowany został właściciel mieszkania, starszy mężczyzna, który z objawami podtrucia dymem tra [ … ]

 

"Po prostu Położna" 12 kwietnia w Gdańsku!

„Nie musisz rodzić, aby poznać swoją położną" pod takim hasłem 12 kwietnia odbędą się kolejne warsztaty w ramach akcji Po prostu Położna. Tym razem kampania dotrze do Gdańska.

Spotkanie skierowane jest głównie do kobiet w ciąży oraz planujących macierzyństwo. W czasie blisko czterogodzinnych warszt [ … ]

 

Zmiana czasu na letni. Pośpimy krócej

W nocy z soboty na niedzielę (z 29 na 30 marca) zmienimy czas z zimowego na letni. Przestawimy zegarki z godziny 2:00 na 3:00. Oznacza to, że niestety pośpimy o godzinę krócej.

W wielu urządzeniach takich jak telefony komórkowe, tablety czy komputery czas przestawiany jest automatycznie. 

Podzi [ … ]

 

Włącz się do akcji "Godzina dla Ziemi". W Gdańsku zgaśnie światło

W sobotę o godz. 20:30 w Gdańsku zgasną światła w ramach akcji "Godzina dla Ziemi WWF". Na godzinę dla Ziemi zgasną światła iluminacji: Zespołu Przedbramia, Złotej Bramy, Dworu św. Jerzego, Ratusza Głównomiejskiego, Zielonej Bramy.

Ta wyjątkowa akcja organizowana jest już po raz ósmy. Zaangażowan [ … ]

 


Strona 1 z 86
Usługi pogrzebowe  Gdańsk  Wypadek  Liga na żywo  noclegi zakopane  transmisja  chwyty gitarowe